Diagnostyka i leczenie chorób reumatycznych

Specjaliści reumatolodzy

diagnostyka i leczenie

ośrodek badań klinicznych

x-ray

Aktualności

Ból powodowany przez chorobę zwyrodnieniową stawu kolanowego

Jeżeli odczuwasz ból powodowany przez chorobę zwyrodnieniową stawu kolanowego, możesz skorzystać z bezpłatnych konsultacji u lekarza specjalisty. Czytaj więcej ! Sprawdź, czy spełniasz wymogi bezpłatnej konsultacji.

czytaj więcej

ROZSZERZAMY ZAKRES ŚWIADCZONYCH USŁUG MEDYCZNYCH

OBOK ISTNIEJĄCYCH GABINETÓW REUMATOLOGICZNYCH ROZPOCZĄŁ DZIAŁALNOŚĆ GABINET ORTOPEDYCZNY

czytaj więcej

Medyczne Centrum Hetmańska w mediach

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem zrealizowanym przez Telewizję WTK

czytaj więcej

Pracownia USG Nieurazowych Chorób Narządu Ruchu!

Serdecznie zapraszamy do nowoczesnej Pracowni USG Nieurazowych Chorób Narządu Ruchu. USG narządu ruchu jest integralnym elementem w diagnostyce i terapii chorób reumatycznych. Posiadamy wysokiej klasy cyfrowy aparat ESAOTE MyLab 25Gold zapewniający precyzyjne obrazowanie. Badania wykonują lekarze specjaliści reumatolodzy z dużym doświadczeniem w stosowaniu techniki USG i posiadający odpowiednie certyfikaty m.in. Musculoskeletal Sonography Course for Rheumatologists wydany przez EULAR (The European Against Rheumatism)

czytaj więcej

Warsztaty z densytometrii pod kierownictwem prof. UM dr hab. n. med. Piotra Leszczyńskiego

W dniach 2 i 3 marca 2017r. w Medycznym Centrum Hetmańska odbędą się warsztaty densytometryczne pod naukowym i technicznym kierunkiem prof. UM dr hab. n. med. Piotra Leszczyńskiego. Warsztaty obejmujące wykonywanie i interpretację badań kostnych metodą DXA oraz VFA zakończą się egzaminem i wydaniem certyfikatu umiejętności przez Sekcję Chorób Metabolicznych Kości i Osteoporozy Polskiego Towarzystwa Reumatologicznego! Warsztaty towarzyszą Konferencji Zdrowe Kości 2017

czytaj więcej

ZAPRASZAMY NA BADANIE TOTAL BODY

Badanie TOTAL BODY metodą densytometryczną DXA to obecnie najdokładniejsza metoda POMIARU SKŁADU CIAŁA. Pozwala na precyzyjne określenie poziomu masy mięśniowej, masy kostnej i tkanki tłuszczowej w odniesieniu do całego ciała oraz jego poszczególnych części.

czytaj więcej

Nowoczesne leczenie chorób autoimmunologicznych lekiem biologicznym!

NOWOŚĆ - DOŻYLNA TERAPIA PREPARATEM INFLIKSYMAB! Aktualnie proponujemy odpłatną terapię biologiczną z dożylnym podawaniem preparatu leczniczego infliksymab!!! KWALIFIKACJA DO LECZENIA I SZCZEGÓŁY TERAPII: tel. 698 806 606 lub 61 864 20 70 pon. - pt. 8.00 - 20.00

czytaj więcej

BĄDŹ ZDROWA NA WIOSNĘ

NIE DAJ SIĘ OSTEOPOROZIE! Jeśli ukończyłaś 40 lat lub jesteś w okresie okołomenopauzalnym, to czas, aby zatroszczyć się o swoje zdrowie! Wszystkie Panie zapraszamy na profilaktyczne badanie gęstości kości niezbędne w profilaktyce osteoporozy.

czytaj więcej

Zapraszamy do diagnostyki w kierunku osteoporozy!

Wykonujemy badania densytometryczne na wysokiej klasy nowoczesnym, dużym, stacjonarnym, specjalistycznym aparacie Lunar Prodigy. Warto sprawdzić nim będzie za późno i dojdzie do dużego ubytku masy kostnej i złamania. NIE DAJ SIĘ ZŁAMAĆ!

czytaj więcej