PRACA DLA RATOWNIKA MEDYCZNEGO

Oferta pracy w Dziale Badań Klinicznych

Zakres obowiązków:

  • Realizowanie zabiegów medycznych
  • Współpraca oraz wsparcie zespołu badawczego
  • Wspólpraca z monitorami badań klinicznych

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku ratownika medycznego
  • Ukończony minimum I stopień studiów
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Znajomość j. ang.
  • Umiejętność pracy w systemie zadaniowym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę lub inne formy)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Stanowisko umożliwiające rozwój zawodowy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze badań klinicznych
  • Atrakcyjną pracę w profesjonalnym zespole w dobrze rozwijajacej się firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: jaroslaw.domanski@centrum-hetmanska.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:"Zgodnie z art.6 ust.1 lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Europy (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji"

Dane kontaktowe

Medyczne Centrum Hetmańska

ul. Hetmańska 55/1
60-218 Poznań

domofon nr 1, I piętro (winda)
skrzyżowanie ulic Głogowska/Hetmańska

tel. 61 864 20 70
tel. kom. 698 806 606
faks 61 864 20 71

Polityka prywatności